با هم رشد کنیم

خدمات روانشناسی فرشته‌ی شادی

با فشردن این دکمه به راحتی وقت مشاوره بگیرید

با فشردن این دکمه به راحتی

وقت مشاوره بگیرید

رزرو نوبت مشاوره

موسسه استعداد یابی و خلاقیت فرشته‌ی شادی

موسسه استعداد یابی و خلاقیت فرشته‌ی شادی

اجازه دهید به شما مهارتهایی بیافزاییم تا در کمال آرامش ،با برنامه ریزی مناسب در زندگی به اهداف خود برسید!

امروزه امری طبیعی است که هر شخصی یک روان شناس یا روان درمانگر برای خود یا کسی که به او اهمیت می دهد پیدا کند. مجموعه فرشته‌ی شادی راه های زیادی را برای دریافت امکانات روان شناسی و سلامت روان در اختیار افراد جامعه و ارگان ها قرار می دهد. این مجموعه فهرست راهنمای مشاوره آنلاین و حضوری انواع درمان مربوط به حوزه روان شناسی (به غیر از حوزه تخصصی اعتیاد)را در اختیار متقاضیان قرار می دهد که از نظر کاربرد توضیح هر بخش برای اشخاص با توجه به شرایط شان برای مثال از نظر گروه های سنی مختلف ، ارائه شده است .
متخصصان گرایش های مختلف روان شناسی با توجه به حوزه ی اختیاری شان در این مجموعه فعال هستند و اطلاعات مراجعین تحت درمان ایشان که در مجموعه فرشته‌ی شادی ثبت نام می کنند بطور محرمانه در اختیار تیم درمانگر قرار خواهد گرفت. این مجموعه با داشتن تیم حرفه‌ای دارای مجوز و ابزار تشخیصی موثر خود، می تواند پرونده روان شناختی جامعی را برای هر فرد ارائه دهد. تنها افراد می بایست به سادگی اطلاعات شخصی خود را جهت ثبت نام در سایت وارد کنند و پس از ارسال پاسخ ده سوال پکیج مورد نظر برای شخص متقاضی اعلام می گردد و خدمات مورد نیاز به ترتیب ارائه شده و پس از انجام تست های روان شناسی و جلسات مشاوره آنلاین یا حضوری پرونده روان شناختی فرد تشکیل شده و طبق برنامه ریزی برای فرد همراه او در مسیر رنگا رنگ زندگی خواهد بود.ما همچنین استفاده از بخش استعدادیابی همه جانبه این مجموعه را به شدت توصیه می کنیم. در اینجا می توانید یک تست خود ارزیابی برای تعیین سطح استرس و یا افسردگی خود انجام دهید که در عرض چند دقیقه تکمیل می شوند.
همچنین از شما استقبال می کنیم که در سایت فرشته‌ی شادی جستجو کنید تا مطالبی را در مورد موضوعات روان شناسی که مورد علاقه شما هستند بیابید. شما می توانید اطلاعاتی در مورد انواع مسائل مربوط به سلامت روان از روان شناسی کودک تا اسکیزوفرنی پیدا کنید. کتابخانه ما حاوی مقالات ، ویدئوها و پادکست هایی به روز است که توسط متخصصان این حوزه ثبت، تالیف و ترجمه شده است.

آشنایی بیشتر با موسسه

دپارتمان روان سنجی

دپارتمان هنر درمانی

دپارتمان مشاوره کودک

دپارتمان مشاوره فردی

دپارتمان خانواده

رزرو نوبت

رزرو نوبت موسسه استعداد یابی و خلاقیت فرشته‌ی شادی

برای رزو نوبت جهت مشاوره حضوری و آنلاین با متخصصین تیم فرشته‌ی شادی،از این قسمت اقدام کنید.
رزرو نوبت
برگزاری کارگاه های تخصصی موسسه استعداد یابی فرشته

آخرین پادکست ها

آخرین مقاله های منتشر شده