مشاوره تحصیلی

رزرو نوبت

ضرورت مشاوره تحصیلی

هدف از مشاوره تحصیلی  این است که می تواند شاهراه موفقیت شما باشد زیرا یک فرد با تجربه می ‌تواند در مورد تدوین یک برنامه مطالعاتی با شما صحبت کند و شما را آگاه سازد که نحوه اصولی برنامه ریزی به چه شکل است و شما با رعایت نکاتی که مشاور تحصیلی می گوید و اراده و مصمم بودن خودتان می توانید به همه اهدافی که در سر دارید برسید.

  • استراحت و ریکاوری

  • توانبخش پزشکی با ماساژ
  • زیبایی طبیعی

  • ماساژ صورت و بدن

دنیای کنونی مطالعه دروس با گذشته متفاوت است و مشاور تحصیلی جزو موارد لاینفک موفقیت برای دستیابی به اهداف است. مدل زندگی هر روز به دلیل پیشرفت سریع تکنولوژی به نحوی شده است که به علل مختلف و متفاوت  آینده ایده ال خود را در قبولی بهترین دانشگاه ومراکز تحصیلی می بینند در مجموعه فرشته ی شادی افراد بر اساس تفاوت های فردی و شخصیتی و هوشی در تمامی مقاطع تحصیلی مشاوره تحصیلی دریافت می کنند، با ما همراه باشید.

چرا افراد به سکسولوژی نیاز دارند؟

بسیاری از افراد در مقطعی از زندگی خود با رابطه جنسی مشکل دارند. برخی افراد می توانند خودشان مشکل را حل کنند اما برای دیگران، مشکلات جنسی می تواند باعث ناراحتی و ناراحتی زیادی شود. یک متخصص جنسی می تواند به افرادی که مشکلات جنسی مختلفی دارند کمک کند. افرادی که اختلال عملکرد جنسی را تجربه می کنند ممکن است از جمله افرادی باشند که می توانند بیشترین سود را از درمان جنسی ببرند. از جمله:

  • عدم تمایل و کاهش میل جنسی
  • مشکل در ارگاسم
  • درد در حین رابطه جنسی یا ناتوانی در داشتن رابطه جنسی
  • مشکل در داشتن یا حفظ نعوظ (اختلال نعوظ)
  • انزال زودرس یا سایر مشکلات انزالی

این اختلالات می تواند باعث عدم علاقه به رابطه جنسی، اعتماد به نفس پایین، اضطراب عملکرد جنسی، مقاربت دردناک و ناتوانی در برانگیختگی یا رسیدن به ارگاسم شود که به طور جدی بر توانایی فرد برای لذت بردن از یک زندگی جنسی سالم و رضایت بخش تأثیر می گذارد. اختلال عملکرد جنسی می تواند دلایل فیزیکی یا روانی داشته باشد. گاهی اوقات، با سابقه سوء استفاده همراه است.

جلسات سکس تراپی

یک درمانگر جنسی به صحبت های شما گوش می دهد که مشکلات شما را شرح می دهد و ارزیابی می کند که آیا علت احتمالاً روانی، فیزیکی یا ترکیبی از این دو است. هر جلسه درمانی محرمانه است. می‌توانید خودتان به یک متخصص جنسی مراجعه کنید، اما اگر مشکل شما بر شریک زندگی‌تان نیز تأثیر می‌گذارد، ممکن است بهتر باشد که هر دو در آن شرکت کنید.  با هر جلسه، درمانگر شما را به سمت مدیریت بهتر و پذیرش نگرانی‌هایتان که ممکن است منجر به اختلال عملکرد جنسی شود، سوق می‌دهد.

صحبت کردن و بررسی تجربیات خود به شما کمک می کند تا درک بهتری از آنچه اتفاق می افتد و دلایل آن داشته باشید. درمانگر همچنین ممکن است تمرینات و وظایفی را به شما بدهد تا در زمان مناسب با همسرتان انجام دهید. جلسات معمولا 45 تا 50 دقیقه طول می کشد. ممکن است درمانگر به شما توصیه کند که جلسات هفتگی داشته باشید یا کمتر به آنها مراجعه کنید، مثلاً یک بار در ماه.

0
تعداد کارشناسان

با ما در ارتباط باشید

منتظر شنیدن نظرات پیشنهادات و انتقادات ارزشمندتان هستیم.

ارتباط با ما!